דלג לתוכן מרכזי

אודות

כרטיס תושב "ירושלמי" הושק לראשונה בשנת 2008 במטרה לחזק את הקשר עם התושב הירושלמי ולעורר בו תחושות גאווה על היותו תושב העיר ירושלים.

כרטיס ההטבות שהוגדר בתחילת דרכו כמיני פרויקט, תפס תאוצה והתרחב עם השנים למועדון הטבות שכ- 180,000 תושבים ירושלמים נהנים ממנו מדי שנה.

העיר ירושלים בעלת קשת רחבה של אוכלוסיות מגוונות ועיריית ירושלים שמה לעצמה מטרה לחבק ולחזק את הקשר עם כלל האוכלוסיות ואף מעניקה חברות במועדון ללא תשלום לאוכלוסיות כגון: סטודנטים, עולים חדשים, שירות לאומי, נכי צה"ל, גמלאים, בני ישיבות ועוד.

עיריית ירושלים פועלת לאפשר לחברי המועדון לממש את ההטבות בכל האמצעים האפשריים ולאחרונה פיתחה אפליקציה ייחודית שבאמצעותה ניתן לממש הטבות, לקבל מידע עירוני ולבצע  פעולות בתחום השירות.

חברי מועדון "ירושלמי" נהנים ממגוון רחב של הטבות מגוונות בתחומי עניין שונים: צרכנות, ספורט, תרבות, פנאי, חניה, מסעדות ובתי קפה, העשרה ועוד

כמו כן עיריית ירושלים פועלת באופן תמידי להגדיל ולהעשיר מידי יום את סל ההטבות המוצע.

אנו מזמינים אתכם להצטרף לעשרות אלפי החברים שבחרו ליהנות באמצעות מועדון "ירושלמי".

דרכים להצטרפות למועדון ירושלמי:

 • אפליקציה: יש להוריד את האפליקציה מהחנויות המקוונות של אפל ואנדרואיד בכניסה ראשונית יש לבצע תהליך רישום ראשוני. הדרך המהירה והנוחה ביותר!
  הורדת האפליקציה בגרסת אנדרואיד: לחצו כאן
  הורדת האפליקציה בגרסת אייפון: לחצו כאן

 • מוקד טלפוני: שעות מענה טלפוני בימים: א', ב', ד', ה', בין השעות 13:00-9:00
  יום ג', בין השעות 18:00-15:00
  ניתן להשאיר הודעה מעבר לשעות המענה בתיבה הקולית וצוות ירושלמי יחזור אליכם בהקדם.

 • מוקד פרונטאלי: מוקד מועדון ''ירושלמי'' פועל בכיכר ספרא 1, קומה 3 ובעמדת המודיעין בקומת הכניסה.
  שעות קבלת קהל במוקד בימים: א', ב', ד', ה', בין השעות 15:00-9:00
  יום ג', בין השעות 18:00-15:00

 • דואר ישראל: ניתן להוריד טופס למילוי, יש לצרף את המסמכים הרלוונטיים ו-22 ₪ דמי חברות ולשלוח לכתובת: עיריית ירושלים, כיכר ספרא 1, קומה 3, מוקד ירושלמי 9414109.
  במידה ואינך זכאי להצטרף למועדון יוחזר לך כספך בניכוי הוצאות משלוח. באחריות התושב לוודא כי אכן עומד בקריטריונים להצטרפות למועדון "ירושלמי".